Partnerzy

Atlas Ward Polska

Atlas Ward Polska, lider generalnego wykonawstwa w Polsce, od 25 lat prowadzi inwestycje na terenie całego kraju, a ich dotychczasowa łączna powierzchnia to ponad 5,5 mln m2. Firma specjalizuje się w realizacji obiektów przemysłowych, logistycznych oraz magazynowych.

Logo Miasta Jelenia Góra

Miasto Jelenia Góra

Jelenia Góra to miasto szczególne pod wieloma względami. To liczący ponad 80 tys. mieszkańców rozwinięty ośrodek przemysłowy, handlowy, kulturalny, uzdrowiskowy i turystyczny. Stolica Aglomeracji Jeleniogórskiej i lider Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.

PGE

PGE Polska Grupa Energetyczna jest największym przedsiębiorstwem elektroenergetycznym w Polsce, dostawcą energii elektrycznej oraz ciepła do ponad 5,5 mln klientów oraz liderem zmian w polskiej energetyce.

Logo KGHM

KGHM

KGHM zajmuje się wydobyciem i przetwórstwem cennych surowców naturalnych i zajmuje silną pozycję w gronie największych producentów miedzi i srebra. To siódmy na świecie największy producent miedzi górniczej i drugi na świecie producent srebra.

IBM Logo

IBM

IBM to jedyny koncern informatyczny na świecie o ponad 100-letniej tradycji. W Polsce obecny od ponad 30 lat. IBM prowadzi działalność w 175 krajach dostarczając rozwiązania chmury hybrydowej, AI oraz usługi biznesowe.

Logo IDENTT Sp. z o.o.

IDENTT Sp. z o.o.

IDENTT to wrocławska firma, założona w 2015 roku. Doświadczenie w połączeniu z wiedzą technologiczną pozwoliło aby w krótkim czasie zostać liderem polskiego rynku zdalnej weryfikacji dokumentów tożsamości oraz biometrycznego porównania twarzy.

Euroimpex logo

Euroimpex S.A.

Euroimpex S.A. wnosi do projektu szeroki zakres kompetencji IT, związanych z cyberbezpieczeństwem, cyfryzacją, optymalizacją kosztów wydruków, pracą i edukacją zdalną. Wieloletnia współpraca z największymi światowymi koncernami stawia firmę w roli eksperta w zakresie urządzeń biurowych i ich optymalnego zastosowania we wszystkich gałęziach edukacji i gospodarki.

Logo PKO BP S.A.

PKO Bank Polski S.A.

PKO Bank Polski jest największym bankiem komercyjnym w Polsce i liderem rodzimego rynku pod względem skali działania, kapitałów własnych, kredytów i oszczędności, liczby klientów oraz wielkości sieci dystrybucji.

Logo firmy GFP LEGAL

GFP LEGAL

Kancelaria Prawna GFP Legal to nowoczesna kancelaria prawna świadcząca kompleksowe usługi doradztwa prawnego dla biznesu. Prawnicy naszej kancelarii mają wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych.

Logo TestArmy

TestArmy

TestArmy Group to jedna z najszybciej rozwijających się firm testerskich w Europie Środkowej według rankingu Deloitte (2019). Jesteśmy certyfikowanymi specjalistami od cyberbezpieczeństwa i testowania produktów cyfrowych.

Logo ZOO Wrocław

ZOO Wrocław

Wrocławskie zoo działające od 1865 roku jest najstarszym ogrodem zoologicznym w Polsce. Aktualnie stanowi dom dla ponad 9000 zwierząt, przedstawicieli 1000 gatunków. Naszą misją jest walka o zachowanie bioróżnorodności, w trosce o przetrwanie dla przyszłych pokoleń.

Zdjęcie przedstawia logo firmy PCC Rokita

PCC Rokita

PCC Rokita SA – producent specjalistycznych wyrobów chemicznych i formulacji przemysłowych, jest jedną z wiodących firm chemicznych w Polsce i Europie. Jako podmiot dominujący, tworzy Grupę Kapitałową, w której skład wchodzi kilkanaście spółek operujących głównie w branży chemicznej i usługowej.

Logo NASK

NASK

Kluczowym polem aktywności NASK są działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa internetu. Za reagowanie i koordynację działań w tym obszarze zajmuje się m.in. zespół CERT Polska.

cryptomage-logo

Cryptomage

Cryptomage jest nowoczesną, polską firmą informatyczną, świadczącą usługi w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz ICT, nastawioną na wysoką jakość dostarczanych rozwiązań – zarówno technologicznie, jak i merytorycznie.

dynacon

Dynacon

Od prawie 30 lat, a od 2005 r. pod marką Dynacon nasz zespół specjalizuje się w zapewnieniu ciągłości działania cyfrowych systemów sterowania w przemyśle w środowisku OT z uwzględnieniem specyfiki i odmienności obszarów IT oraz OT.

impel

IMPEL S.A.

Grupa Impel jest liderem rynku usług outsourcingowych i jednocześnie największą w Polsce grupą firm świadczących usługi dla instytucji i przedsiębiorstw.

Inseqr

Inseqr sp. z o.o. to innowacyjna, rozwijająca się firma z wyłącznie polskim kapitałem. Specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych usług i rozwiązań z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa, w szczególności bezpieczeństwa informacyjnego, które to staje się ogromnym wyzwaniem w drugiej dekadzie XXI w.

LTB-PL_RGB

LTB

LTB to agencja interaktywna wdrażająca innowacyjne projekty marketingowe i internetowe wykorzystując możliwości BIG Data, machine learning oraz algorytmy optymalizujące procesy webowe. W zakresie realizacji digital marketingowych działalność firmy opiera się o autorskie strategie uwzględniające customer journey, wykorzystanie danych UX oraz optymalizację działań w celu realizacji zakładanych KPI.

logo

MPWiK

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu od 150 lat dba o to, by każdego dnia w kranach płynął silny strumień czystej wody. Jako oficjalną datę powstania firmy przyjmuje się 1 sierpnia 1871 r., kiedy to rozpoczął funkcjonowanie nowoczesny – jak na tamte czasy – Zakład Produkcji Wody „Na Grobli”.

Nexus-logo

NEXUS

Nexus Nowe Technologie Wrocław S.A. jest spółką inżynierską zorientowaną na wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w obiektach budowlanych. Trzon firmy stanowi grupa inżynierów działających na każdym szczeblu organizacji: od inżyniera budowy, specjalistów technicznych, projektantów, przez kierowników projektu, automatyków, aż po zarząd spółki.

logo_PSPA_we_drive_e-mobility_kolor_RGB

PSPA

Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych, to największa w Polsce organizacja branżowa, zajmującą się kreowaniem rynku elektromobilności i paliw alternatywnych. Organizacja zrzesza ponad 160 przedsiębiorstw z całego łańcucha wartości w elektromobilności: producentów pojazdów i infrastruktury, operatorów usług ładowania, koncerny paliwowe i energetyczne, instytucje finansowe, firmy transportowe, dostawców nowoczesnych technologii oraz pozostałe podmioty i instytucje aktywne w obszarze zrównoważonego transportu.

logo_wałbrzych

Wałbrzych

Wałbrzych, to drugie co do wielkości, 120-tysięczne miasto na Dolnym Śląsku. Lider Aglomeracji Wałbrzyskiej, lokalne centrum przemysłowe, usługowe i edukacyjne. Dla setek tysięcy turystów ważny etap regionalnych wędrówek.

logo-legnica

Legnica

Legnica to stolica silnego ośrodka Legnicko-Głogowskiego Obszaru Funkcjonalnego – aglomeracji liczącej ok. 450 tys. mieszkańców. Samą Legnicę zamieszkuje blisko 100 tys. mieszkańców, co czyni ją trzecim co do wielkości pod względem liczby ludności miastem woj. dolnośląskiego.