TestArmy

TestArmy Group to jedna z najszybciej rozwijających się firm testerskich w Europie Środkowej według rankingu Deloitte (2019). Jesteśmy certyfikowanymi specjalistami od cyberbezpieczeństwa i testowania produktów cyfrowych. Nasz zespół tworzy ponad 90 osób, które mają doświadczenie w pracy w 5 strefach czasowych. Na rynku istniejemy już 10 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy ponad 800 udanych projektów.

O jakości naszych usług świadczą nie tylko powracający klienci (mamy ich aż 90% w sektorze cyberbezpieczeństwa!), ale również organizacje, z którymi współpracujemy. Jesteśmy Platynowym Partnerem ISTQB. Spełniamy normy ISO 9001 oraz ISO 27001. Rokrocznie trafiamy do prestiżowego rankingu Top IT Companies na Clutchu. Jesteśmy również partnerem SODA (organizacji zrzeszającej pracodawców z branży IT).

 

Logo TestArmy
Działamy na rzecz jakości i bezpieczeństwa oprogramowania oraz edukacji polskich przedsiębiorców.

Od 2020 r. wchodzimy w skład Konsorcjum Digital Innovation Hub – inicjatywy wspieranej przez Ministerstwo Rozwoju – gdzie odpowiadamy za sektor cyberbezpieczeństwa, automatyzacji i robotyki oraz IoT w projekcie. Jesteśmy aktywnym członkiem CyberMadeInPoland – organizacji zrzeszającej polskich ekspertów IT. Chęć działania w obszarze innowacji, cyfryzacji oraz wsparcia idei Industry 4.0 skłoniła nas do członkostwa w Platformie Przemysłu Przyszłości. Rozwijamy i oferujemy najlepsze kompetencje w obszarach QA i automatyzacji dla krajów o kluczowym znaczeniu dla innowacyjności w branży IT. Jesteśmy też właścicielem marki testuj.pl. Zrzeszamy ekspertów ds. zapewnienia jakości i szkolimy osoby, które chcą wejść lub rozwijać się w branży testowania oprogramowania. Współpracy, którą podjęliśmy z Makroklastrem, przyświeca idea, by dzielić się myślą techniczną, wiedzą, kompetencjami specjalistów i wspólnie wypracować rozwiązania przydatne dla firm oraz społeczeństwa Dolnego Śląska.

Zdjęcie przedstawia portret Aleksandra Baranowskiego - Chief Technical Officer (CTO) firmy TestArmy
Aleksander Baranowski
Chief Technical Officer (CTO)