Atlas Ward Polska

Atlas Ward Polska, lider generalnego wykonawstwa w Polsce, od 25 lat prowadzi inwestycje na terenie całego kraju, a ich dotychczasowa łączna powierzchnia to ponad 5,5 mln m2. Firma specjalizuje się w realizacji obiektów przemysłowych, logistycznych oraz magazynowych.

Atlas Ward Polska wyróżnia się unikalnym podejściem do klienta – wdrażaniem optymalnych rozwiązań, które poprawiają efektywnością biznesową realizowanych inwestycji, wysoką jakością realizowanych projektów, innowacyjnością i dbałością o szczegóły. Dzięki doświadczonemu zespołowi inżynierów, architektów i specjalistów, dostarcza kompleksowe usługi począwszy od etapu projektowania, przez budowę, aż po finalne oddanie obiektu do użytku.

Spółka stawia na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, które minimalizują negatywny wpływ na środowisko – jest jednostką certyfikującą BREEAM oraz działa zgodnie z metodyką BIM. U podstaw jej działalności leży partnerstwo, profesjonalizm, doskonalenie biznesu i optymalne budowanie. Atlas Ward Polska realizuje ideę ESG w każdym aspekcie działalności, dążąc do ciągłego doskonalenia w tym obszarze. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, takich jak BIM, poszanowaniu dla idei zrównoważonego rozwoju oraz budowaniu trwałych, uczciwych relacji z klientami Atlas Ward Polska jest liderem generalnego wykonawstwa.

Atlas Ward Polska jest świadome znaczenia edukacji w sektorze budowlanym, dlatego ściśle współpracuje ze środowiskiem akademickim, co umożliwia nawiązanie ścisłej współpracy z młodymi talentami, zapewnienie praktycznych doświadczeń oraz promowanie innowacyjnych rozwiązań.

Generalny wykonawca jest laureatem wielu prestiżowych konkursów i plebiscytów branżowych, m.in. 5-krotnym zdobywcą „Diamentu Forbesa” oraz znajduje się na 228. miejscu w rankingu „Lista 500” Rzeczpospolitej. Najwyższą jakość usług i dbałość o kwestie związane z bezpieczeństwem oraz zrównoważonym budownictwem potwierdzają przyznane firmie certyfikaty: ISO 14001 i ISO 45001.