Euroimpex

Euroimpex S.A. wnosi do projektu szeroki zakres kompetencji IT, związanych z cyberbezpieczeństwem, cyfryzacją, optymalizacją kosztów wydruków, pracą i edukacją zdalną. Wieloletnia współpraca z największymi światowymi koncernami stawia firmę w roli eksperta w zakresie urządzeń biurowych i ich optymalnego zastosowania we wszystkich gałęziach edukacji i gospodarki.

Euroimpex S.A. został założony we Wrocławiu w 1989 r. i jest jedną z pierwszych firm w Polsce specjalizujących się w dystrybucji i serwisie urządzeń drukujących producentów takich jak: Nashuatec, Ricoh, Epson, Sharp, HP, Canon, Brother.
Od początku lat 90-tych firma rozwija także dział IT i jest producentem grupy aplikacji Documaster dla edukacji, biznesu i administracji, związanych m.in. z pracą zdalną,  cyberbezpieczeństwem, ekologią i ekonomią wydruków. Jest też producentem oprogramowania chmurowego Documaster Campus, wspierającego nowoczesną edukację i kształcenie wyższe.

Euroimpex logo
Jako członek Makroklastra chcemy dzielić się doświadczeniem, know how i technologią, które spełnią ambitne i plany inicjatywy, takie jak cyberbezpieczeństwo, edukacja czy ekologia.

Jako członek Makroklastra chcemy dzielić się doświadczeniem, know how i technologią, które spełnią ambitne plany inicjatywy, takie jak cyberbezpieczeństwo, edukacja czy ekologia. Wierzymy, że interdyscyplinarne zespoły – jakie tworzymy wraz z pozostałymi członkami Makroklastra – są w stanie tworzyć innowacje nie tylko na skalę regionu, ale i całego świata.

Barbara Pokorny, Dyrektor Zarządzająca w Euroimpex S.A.
Barbara Pokorny
Dyrektor Zarządzająca w Euroimpex S.A.