GFP LEGAL

Kancelaria Prawna GFP Legal to nowoczesna kancelaria prawna świadcząca kompleksowe usługi doradztwa prawnego dla biznesu. Prawnicy naszej kancelarii mają wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Naszym klientom zapewniamy – w zależności od ich potrzeb – stałą obsługę prawną lub wsparcie pod kątem konkretnych, realizowanych przez nich projektów. Pomoc prawną świadczymy zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Klienci współpracują z nami, bo rozumiemy ich biznes i razem szukamy najlepszych rozwiązań, a nasza rozległa wiedza branżowa i wieloletnia praktyka gwarantują najwyższą jakość usług. Nie boimy się nowych technologii i cenimy nieszablonowe myślenie, bo kto powiedział, że do celu zawsze trzeba iść tą samą drogą? Dzisiejsza rzeczywistość błyskawicznie się zmienia, więc jesteśmy o krok do przodu, troszcząc się o to, by o krok do przodu byli również nasi klienci.

Nie chodzi nam jednak wyłącznie o to, by oferować usługi doradcze na najwyższym poziomie. Zależy nam na tym, by budować trwałe relacje biznesowe z naszymi klientami oraz partnerami. Jesteśmy elastyczni, otwarci i chcemy, by nasi klienci i partnerzy odnosili sukcesy – czy to w rozwijaniu biznesu, chwytaniu nadarzających się okazji rynkowych, czy też w zakresie minimalizacji ryzyka. Zależy nam na tym, bo sukces naszych klientów i partnerów jest też naszym sukcesem.

Logo firmy GFP LEGAL
Udział w roli Partnera – Założyciela Makroklastra jest dla nas wyróżnieniem.

Nasi eksperci będą pracować w szczególności nad zagadnieniami z zakresu cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa energetycznego w kontekście OZE, bezpieczeństwa społecznego w zakresie żywności i leków, jak również w sprawach dotyczących stosowania w przemyśle technik sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i data mining, w tym w odniesieniu do systemów predictive maintenance. Liczymy, że nasza wiedza i doświadczenie stanowić będzie istotny wkład w rozwój prac badawczo-rozwojowych realizowanych w ramach Makroklastra, a tym samym – przy współpracy i wymianie doświadczeń z pozostałymi Partnerami –  pozwoli wypracować i wdrożyć wiele innowacyjnych i ciekawych projektów.

Zdjęcie przedstawia portret Bartosza Fogela
Bartosz Fogel
Radca prawny – partner zarządzający, Kancelaria Prawna GFP Legal, email: bartosz.fogel@gfplegal.pl
Zdjęcie przedstawia portret Piotra Grzelczaka
Piotr Grzelczak
Radca prawny – partner zarządzający, Kancelaria Prawna GFP Legal, email: piotr.grzelczak@gfplegal.pl