IMPEL S.A.

Grupa Impel jest liderem rynku usług outsourcingowych i jednocześnie największą w Polsce grupą firm świadczących usługi dla instytucji i przedsiębiorstw. W skład grupy wchodzi 65 podmiotów gospodarczych specjalizujących się w obsłudze procesów biznesowych  i pomocniczych. To spółki zajmujące się realizacją usług oraz franczyzobiorcy działający jako Impel Partner. Wiodącą spółką jest Impel S.A. Wspólnie tworzą one 3 obszary biznesowe:

  • Facility Management – kompleksowa obsługa nieruchomości
  • Business Process Outsourcing – usługi informatyczne i outsourcing procesów biznesowych
  • Industrial Services – usługi dla przemysłu

Oferujemy wsparcie w zakresie usług prostych, takich jak zapewnianie bezpieczeństwa, czystości i technicznego utrzymania nieruchomości, a także obsługę procesów biznesowych oraz specjalistyczne usługi dla przemysłu. Jako sprawdzony na rynku dostawca usług outsourcingowych zapewniamy ciągłość realizowanych kontraktów i bezpieczeństwo w zakresie obsługiwanych procesów.

Blisko 30 lat doświadczenia nauczyło nas, jak wyprzedzać oczekiwania klientów. Znamy ich i umiemy dla nich projektować usługi. Optymalizujemy rzeczywistość biznesową, inwestując w nowe technologie i stawiając na innowacyjne rozwiązania. Działamy na terenie całego kraju poprzez sieć 16 oddziałów, a także w Niemczech, na Łotwie i w Ukrainie.

Dzisiaj szczególnie wzrasta troska o cyberbezpieczeństwo.

Musimy angażować się w technologie w bezpieczeństwie publicznym, aby bezpiecznie prowadzić biznesy, mieć dostęp do źródeł finasowania, nie obawiać się, że ataki hakerskie sparaliżują infrastrukturę czy dojdzie do dezinformacji. Umiejętność poruszania się w cyberprzestrzeni, znajomość nowych technologii staje się dla nas wszystkich koniecznością. Biznes bez technologii nie istnieje, jak technologia bez cyberbezpieczeństwa.

Grzegorz Dzik, prezes Impel S.A.