Aktualności

3rd Polish-German Bridge Conference – szansa na rozwój nauki i biznesu w Polsce i Niemczech

Centrum Innowacji i Biznesu Politechniki Wrocławskiej z przyjemnością informuje, że trwa rejestracja na trzecią edycję Bridge Conference, jedno z najważniejszych wydarzeń skupiających polskich i niemieckich przedstawicieli akademickich oraz biznesowych.

Konferencja odbędzie się w Krzyżowej, miejscu historycznego pojednania polsko-niemieckiego, w dniach od 29.06 do 01.07.2023. Wydarzenie stanowi doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów, wymiany wiedzy i doświadczeń oraz poznania najnowszych osiągnięć naukowych i przemysłowych z Polski i Niemiec. Wydarzenie obejmuje również uroczyste kolacje networkingowe z przedstawicielami władz i biznesu, koncerty, pokaz Teatru Ognia, zwiedzanie Kościoła Pokoju i inne atrakcje. Patronat nad wydarzeniem objęło m.in. Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Konsulat Generalny Niemiec we Wrocławiu.

W trakcie wydarzenia przewidziana jest specjalna, całodniowa sesja: Technologie w bezpieczeństwie publicznym skierowana wprost do przedstawicieli Makroklastra.

W trakcie trzydniowej konferencji odbędą się liczne panele dyskusyjne, prezentacje oraz warsztaty dotyczące najnowszych trendów i osiągnięć w dziedzinie nauki i biznesu. Wśród prelegentów znajdą się wybitni naukowcy oraz przedstawiciele czołowych firm z Polski i Niemiec.
Więcej informacji oraz możliwość rejestracji znajduje się na stronie bridgeconference.eu